Przemek Chudkiewicz :: Nie ma takiego snu – spotkanie wokół albumu

Zapraszamy na kameralne i intymne spotkanie z Przemkiem Chudkiewiczem, autorem albumu „Nie ma takiego snu”. Fotograficzny zapis ostatnich 30 dni życia fotografa, który zaprzestał nim być; ojca, dziadka, przyjaciela, stolarza.

„Zapraszamy Cię do spotkania z Radkiem — do spotkania z szorstkimi, niewygodnymi kadrami zapadającego się ciała po to, abyś mógł sprawdzić, czego w tym doświadczasz. Zapraszamy Cię do zadania sobie pytania — jakich niezrealizowanych marzeń będziesz żałował najbardziej? I czego nie robisz, bo ogranicza Cię wstyd? A co jeśli Twoje ostatnie 30 dni już się rozpoczęło?”

 PRZEMEK CHUDKIEWICZ
Galeria Centrala
Nie ma takiego snu

5 listopada, g. 19.00
TUTAJ
Spotkanie wokół albumu «Nie ma takiego snu»
Autor: Przemek Chudkiewicz  www.chudkiewicz.com
Prowadząca spotkanie :: Agata Szewczuk (wydawnictwo kolektywne WE ARE HULO).

 


Album fotograficzny „Nie ma takiego snu” to historia opisana w czarno-białych zdjęciach i ubrana w twardą okładkę w materiałowym poszyciu; jak kołdra, tylko ściślej przylegająca. Autor zdjęć mierząc się z własnymi doświadczeniami, zachęca do rozmowy o życiu, o człowieczeństwie i o tym, co musi się wydarzyć, aby pozwoliło nam na akceptację naszych słabości.

 

Dyskusja o czarno-białym albumie ma stać się przyczynkiem do rozmowy. Rozmowy publicznej i rozmowy z samym sobą — o czym dla nas jest życie i jakie znaczenie ma zmiana perspektywy.
Wydawnictwo do zakupienia w dniu spotkania i kolejnego dnia w cenie 99 zł bezpośrednio u artysty – płatność GOTÓWKĄ!

Spotkanie przeznaczone dla max 30 gości. Decyduje kolejność wejścia – wpuszczamy od g. 18:50.
Wstęp dla osób zaszczepionych bez maseczek (przy paszporcie covidowym (kody Qr) i bez oznak przeziębienia), dla osób bez certyfikatu konieczne wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i przebywanie w pasce FFP2.

Szacowany czas trwania spotkania: 60-75 min