FOTSPOT_Spotkanie_14_Konkurs-EGZOTYKA-2017.jpg

#14 FOTSPOTKANIE – EGZOTYKA – podsumowanie konkursu

Zapraszamy na 14 FOTSPOTKANIE w ramach, którego ogłoszone zostaną wyniki konkursu EGZOTYKA realizowanego we współpracy z brytyjskim stowarzyszeniem Bradford Photographic Society.
Polskim zespołem oceniającym zgodzili się zostać dr Anna Kędziora, artystka fotograf, adiunkt w 6 pracowni fotografii w Katedrze Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu) oraz dr sztuki Sławomir Tobis – artysta fotograf, członek ZPAF OW.
Nasze szanowne jury opowie nam o wybranych fotografiach, swoich spostrzeżeniach i wrażeniach związanych z nadesłanymi pracami, co z pewnością będzie cenną lekcją dla wszystkich uczestników konkursów fotograficznych.
Poznamy laureatów wyróżnień naszego polskiego konkursu oraz najciekawsze fotografie wybrane przez jury Bradford Photographic Society, które zaprosiło nas do udziału w tym przyjacielskim konkursie. Będziemy dyskutować o konkursach fotograficznych, ich roli w promowaniu twórczości, o nagrodach, regulaminach itp.
Zapraszamy i zachęcamy do udziału w spotkaniu.
Przypominamy również o tym, że dla naszych stałych uczestników, którzy wspierają nasze działania i chcieliby robić to nadal i bezgotówkowo, udostępniliśmy numer konta. Każdy wspierający otrzyma od nas symboliczne wejściówki. Komplet wejściówek z całego roku upoważni do udziału w losowaniu cennych nagród fotograficznych.