# 3 otwarte FOTSPOTkanie z prezentacjami fotografów

WTOREK !!! 17 Lutego START od godz. 18:30

Kontynuując nasze spotkania, zapraszam na kameralny FOTSPOT do Collegium Artes przy Al. Marcinkowskiego 26 w Poznaniu.

Tym razem będziemy zachwycać się multimedialnymi prezentacjami fotografii 4 członków naszych spotkań:

Marcin Weron,

Marcin Sudak,

Karol Szymkowiak

Łukasz Szamałek

i może.. może jeszcze jakaś zagubiona dusza.

Poza tymi cennymi pokazami, zapewne padnie parę słów zachęty do uczestnictwa w zbliżających się konkursach fotograficznych, wystawach czy festiwalach. Od razu zachęcam do zabrania ze sobą kalendarza by zaplanować wspólne wyjazdy.

Chcielibyśmy też zachęcić Was do przemyśleń w kwestii etyki w fotografii i działaniach fotograficznych. Temat jest trudny i grząski, łatwo się złościć i żalić, ale nie o to chodzi. W przyszłości warto o temacie bliżej podyskutować w szerokim gronie.. zasygnalizujemy tylko, że taki temat chodzi po głowach i drąży…
Spotkanie jest otwarte jednak warto pamiętać, że mamy ograniczoną liczbę miejsc krzesełkowych 😉
Collegium Artes w klimatycznej kamienicy w sercu Starego Miasta w Poznaniu zaprasza nas do siebie, a my zapraszamy na lemoniadę i pogaduchy.
Obowiązuje drobna opłata min. 5 zł od osoby, która pokrywać będzie koszt najmu sali i organizacji kolejnych spotkań. Jeśli chcecie dorzucić do naszej skarbonki coś więcej, będziemy wdzięczni, bo umożliwi nam to zapraszanie kolejnych gości, a także organizację kolejnych wydarzeń.
Starym zwyczajem zapraszamy z własnymi zasobami 🙂
Parking przed kamienicą bezpłatny od godz. 18 (o ile będzie miejsce !) na domofonie dzwonić 1 !!!!
Pozdrowienia i do zobaczenia.
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą COLLEGIUM ARTES, które od ponad roku wzbogaca mapę Poznania o miejsce pozytywnych działań !!!