Sabat fotograficzny – spotkanie 1

 

W marcu 2022, w gronie fotografek i artystek wizualnych związanych z Poznaniem, rozpoczęłyśmy spotkania wokół fotografii, tworząc krąg, w którym podejmowałyśmy ważne dla nas tematy. Poprzez budujące się w grupie zaufanie, udało nam się wypracować wyjątkową atmosferę.

Wspólne dyskusje pozwoliły nam sformułować hasła, dzięki którym jako twórczynie zyskałyśmy przestrzeń do wspólnych działań.
Listopadowy sabat poświęcimy intuicji i inspiracji; jak łączą się one w działaniu fotograficznym, jakie są nasze doświadczenia i obserwacje z nimi związane. Co działaniu twórczemu może dać wsłuchiwanie się w siebie nawzajem?

Spotykamy się raz mniej, raz bardziej regularnie, dzielimy się inspiracjami, dyskutujemy, fotografujemy czasem jesteśmy tematem fotografii w myśl idei TWÓRCA/TWORZYWO.

Spotkania nie są typowymi wykładami, zależy nam na współdzieleniu się historiami i rozmowie. Będzie można uraczyć się grzańcem z białego wina lub ciepłym imbirowym naparem. Płatność w miarę odliczoną gotówką lub BLIK.

Jeśli chcesz porozmawiać z nami, przyłączyć się do dyskusji o pracy twórczej kobiet w fotografii i być może dołączyć do wspólnych działań, zapraszamy.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA 4 Listopada i 13 Grudnia 2022 r.

Wydarzenie na FB
4 listopada do wspólnej rozmowy zaproszą nas
Marta Szyszka, Weronika Krawczuk i Justyna Śmidowicz-Cegła.

W grupie obecnie są:
Kasia Chlebowska, Anka Gregorczyk, Weronika Krawczuk,
Marta Szyszka, Justyna Śmidowicz-Cegła.

Na spotkanie wstęp wolny.
Wydarzenie współfinansowane jest z budzetu Miasta Poznania #poznanwspiera