FOTSPOT_Lazar_warsztat_.jpg

Warsztat z Tomaszem Lazarem – FOTSPOT – fotografia i popkultura 07.10.2017

Już 7 października (sobota) w godz. 10:00 – 16:00 odbędzie się intensywny warsztat z Tomaszem Lazarem, który będzie gościem FOTSPOT dzień wcześniej – 6 października.

 

15 osób będzie miało okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez jednego z najciekawszych i najbardziej cenionych współczesnych polskich fotografów. Poza częścią teoretyczną będzie czas na pracę nad własnym projektem fotograficznym pod okiem Tomasza Lazara i fotografów FOTSPOT.Intensywny dzień teorii i historii fotografii, zapoznanie się z metodologią pracy Tomasza Lazara jak i wskazówki dla pracy nad długoterminowym projektem fotograficznym, mają zachęcić uczestników do zmierzenia się z zadanym tematem. Każdy z uczestników po warsztacie otrzyma zadanie by w ciągu 6 tygodni zrealizować serię zdjęć, nad którą będzie można popracować wspólnie z Tomaszem Lazarem i członkami FOTSPOT pod koniec listopada br.

Czeka Was intensywny dzień zdobywania wiedzy, a później 6 tygodni pracy nad swoim autorskim materiałem. W przyszłym roku jest szansa na zrealizowanie wystawy fotografii powstałych podczas trwania warsztatu.
ZGŁOSZENIA

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz przesłaniu portfolio na adres contact@fotspot.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 września do godz. 21:00. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 15 osób – decyduje kolejność zgłoszeń (w drugiej kolejności portfolio).Udział w warsztacie jest częściowo płatny. Na wszelkie pytania odpowiadamy zarówno mailowo, jak i przez wiadomość prywatną na profilu FOTSPOT.

Portfolio w formie PDF (do 5 MB) prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail.
Możliwe jest przesłanie do 20 fotografii (łącznie max 10 MB), również przez serwis wetransfer.com – prosimy nie przesyłać pojedynczych zdjęć na nasz e-mail (takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane)
Fot. Tomasz Lazar
 
 
ZAPRASZAMY !!!
 
 
Warsztat i spotkanie autorskie są współfinansowane ze środków Miasta Poznania.

Organizator wydarzenia

 

 

Partnerzy

Polski Plac Zabaw

&

Patroni medialni

Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miasta Poznania