kulturalny_fotograf-w-drodze_FOTSPOT.jpg

Kulturalny Stary Rynek 2017 i FOTSPOT

Mamy ogromną przyjemność poinformować o tym, że dwa nasze projekty zostały już jakiś czas temu wybrane w konkursie organizowanym przez Estradę Poznańską, do realizacji w ramach projektu Kulturalny Stary Rynek 2017 .
 

W ramach wydarzenia zrealizujemy m.in cykl wystaw i spotkań tematycznych poświęconych fotografii związanej z drogą, podróżami jak i egzotyką obecną w Wielkopolsce „Fotograf w drodze”.

O szczegółach poszczególnych wystaw napiszemy już wkrótce, poniżej oficjalny plakat dwóch pierwszych wydarzeń, na które serdecznie zapraszamy od 4 Lipca.

 

Projekt plakatu: Dariusz Foetke

 

Poza wystawami zaprosimy Was do udziału w miejskich podróżach z aparatem, tak abyście zostali turystami we własnym mieście obserwując i dostrzegając jego detale, mechanizmy, kontrasty czy nowe pojawiające się zjawiska na Starym Mieście. Cykl Fotospacerów Staromiejskich pod wodzą Marka Zakrzewskiego, będzie odbywać się w wybrane soboty i niedziele od lipca do września, zawsze o 11. Po każdym ze spotkań wybrane zostanę najciekawsze fotografie, które przeistoczą się w pocztówki, które trafią do odwiedzających Stary Rynek w samo południe w wybrane dni.
 
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Instagram gdzie cały czas na bieżąco będziemy informować o planach wobec poszczególnych wydarzeń.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !