Open call na prezentację w WITRYNIE Galerii CENTRALA

 

W ramach organizacji cyklu wystaw WITRYNA ogłaszamy nabór otwarty na prezentację w Galerii CENTRALA. Do udziału w wystawach możemy zaprosić 10 twórców i twórczyń fotografii, którzy pochodzą i/lub są artystycznie związani z miastem Poznań.
Cykl mini wystaw WITRYNA w witrynie Galerii CENTRALA powstał z myślą o poznańskich fotografach i fotografkach. Chcemy dać szansę zaprezentować się poznańskim artystom, a mieszkańcom Poznania dać okazję do zapoznania się z twórczością wybranych fotografów.

Prace zakwalifikowanego uczestnika naboru zostaną zaprezentowane do końca bieżącego roku pod dwiema postaciami:
· w witrynie Galerii CENTRALA przy Placu Cyryla Ratajskiego 6a; wielkoformatowemu wydrukowi jednej fotografii (zdjęcia głównego projektu) będzie towarzyszył QR kod, poprzez który będzie można odsłuchać autorskiego komentarza i obejrzeć wizytówkę autorską online (wystarczy zeskanować kod QR własnym smartfonem),
· na stronie www.fotspot.pl/witryna zostanie zaprezentowany cały projekt fotograficzny autora, wybrane zdjęcia wraz z biogramem i materiałem audio
Zgłaszając się prosimy o wypełnienie formularza ➡ FORMULARZ
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18.12., godziny 23.59!
Dopuszczamy mały poślizg w zgłoszeniach 😉
Poprawnie wypełnione zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie główne, zdjęcia z serii, plik audio z komentarzem do serii, ale i krótką opowieścią o tym co Was pociąga w fotografii (w tej postaci zamieścimy go na wystawie i na podstronie www.fotspot.pl/witryna/) oraz biogram. Z maksymalnie 10 osobami skontaktujemy się do 21.12.
Patronat medialny: IKS i Afisz, Kulturaupodstaw.pl

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Poznań
#poznanwspiera #kulturanawynos #witrynafotografii #przezfotografie #galeriacentrala #fotspot