FOTSPOT w Chodzieży

Lato w pełni, fotograficzny czas zagonił część naszej ekipy FOTSPOT do Chodzieży, gdzie rozpoczęliśmy realizację naszego kolejnego projektu, tym razem poświęconego przestrzeni Wielkopolski. Więcej o projekcie możecie poczytać tutaj.

W ramach naszego czasu w Chodzieży dzięki współpracy z Biblioteką Miejską (p. Honorata Struzik świetnie nas przyjęła!) odbyliśmy bardzo udane spotkanie z mieszkańcami (26.07), podczas którego wspólnie opowiedzieliśmy o FOTSPOT i idei projektu, a Karol Szymkowiak przedstawił ideę i historię Kolekcji Wrzesińskiej jako przykładu cennego archiwum fotograficznego życia miasta.

Po czwartkowym spotkaniu i fotograficznym piątku zaprosiliśmy mieszkańców do wspólnego spaceru po Chodzieży. Uczestnicy byli naszymi przewodnikami i podzielili się naprawdę ciekawymi historiami oraz fotografiami. Upalne przedpołudnie i wczesne popołudnie jak i cała reszta dnia upłynęła pod znakiem odkrywania i fotografowania miasta. „Płaszczyzny wspólne” pozwalają nam odkrywać małe ojczyzny i Wielkopolskę na wiele różnych sposobów. To był świetny czas, który będziemy mile wspominać.

Mieszkańców Chodzieży zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi historiami związanymi z miastem, a także archiwalnymi fotografiami.

Czekamy na Państwa maile pod adresem contact@fotspot.pl