# 11 FOTSPOTKANIE z Karoliną Jonderko – 15.09.2016 r. w MDK

Już 11 otwarte spotkanie Inicjatywy FOTSPOT odbędzie się 15 Września o godz. 19.00 w MDK nad Klubem Dragon w Poznaniu.

Tym razem naszym gościem będzie znakomita i utytułowana artystka fotograf Karolina Jonderko. W trakcie spotkania poznamy bliżej nie tylko samą autorkę projektów o Zaginionych czy Małej Polsce, ale również porozmawiamy o pracy nad zaangażowanymi projektami dokumentalnymi.

Obejrzymy zdjęcia zrealizowane w ramach dość ważnych i osobistych tematów, które Karolina porusza w swojej fotografii; przemijanie i samotność w wymiarze społecznym czy osobistym. Zapowiada się tez ciekawa okazja do rozmowy o pracy nad ważkimi społecznie tematami fotograficznymi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią dokumentalną i artystyczną, spotkanie w ramach działań inicjatywy FOTSPOT jest otwarte i odbywa się w Małym Domu Kultury dzięki uprzejmości Fundacji Mały Dom Kultury przy ul. Zamkowej 3 w Poznaniu.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Wielkopolski.

Nasze spotkania są otwarte, choć zawsze jesteśmy wdzięczni za wsparcie na organizację kolejnych spotkań.

 

 

________________________________________________________________________________

 

Karolina Jonderko, urodzona w 1985 r. w Rydułtowach. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową oraz Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów takich jak „Ideas Tap & Magnum Photos Award”, „Grand Press Photo” czy „FotoVisura”. Laureatka Jej prace wystawiane były m.in. w Stanach Zjednoczonych, Portugalii, Francji, Anglii, Niemczech oraz Polsce. Jest również absolwentką renomowanego programu mentorskiego agencji NAPO Images oraz stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

www.karolinajonderko.com

Organizator: Inicjatywa FOTSPOT
Partnerzy wydarzenia: Fundacja Mały Dom Kultury, ZPAF Okręg Wielkopolski

Miejsce spotkania:

MDK (I piętro) nad Klubem Dragon,
ul. Zamkowa 3 w Poznaniu

Kontakt: contact@fotspot.pl

Autoportret z matką, fot. Karolina Jonderko
Zagnieni, fot. Karolina Jonderko
Reborn, fot. Karolina Jonderko