Idea FOTSPOT

FOTSPOT jest stowarzyszeniem twórczym założonym w 2016 r. w Poznaniu przez grupę fotografów i sympatyków fotografii, na bazie pomysłu zainicjowanego w 2014 r. przez Ankę Gregorczyk. Obecnie FOTSPOT działa jako grupa twórcza fotografów oraz sympatyków fotografii, realizując twórcze projekty fotograficzne oraz autorski  program kulturotwórczy i edukacyjny. Od początku towarzyszy nam idea współdziałania dzięki tworzeniu otwartego miejsca spotkań, rozmów oraz kreatywnych działań fotograficznych.

Nasz program skierowany jest zarówno do twórców sztuk wizualnych, jak i do pasjonatów fotografii.
Kontaktujemy się przez grupę na FB oraz przez nasz profil na FB.

Nasze spotkania jak i realizowane przez nas wydarzenia przez kilka lat odbywały się w zaprzyjaźnionych przestrzeniach o profilu kulturalno-artystycznym na Starym Mieście w Poznaniu. Od 2019 r. nasza aktywność skupia się w przestrzeni twórczej i galerii CENTRALA przy pl. Cyryla Ratajskiego 6a w Poznaniu.


FOTSPOT
tworzą obecnie: Kamil Figas, Anka Gregorczyk, Tytus Grodzicki, Justyna Sulejewska, Łukasz Szamałek, Karol Szymkowiak i Marek Zakrzewski oraz grono zaprzyjaźnionych i wspierających nas osób m.in: Patryk Bańkowski (film), Natalia Czemplik (księgowość) i inni.


 


Współpraca

CENTRALA
przestrzeń twórcza

Patronat
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Wielkopolski

Wsparcie
Miasto Poznań
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Estrada Poznańska

Zespół